המזון הוא מרכיב עיקרי בחיינו, ואיננו יכולים להתקיים בלעדיו ימים רבים. אך לאורך השנים הפך המזון לא רק לאמצעי קיום, אלא לחלק מאירוע לכל דבר ועניין. ואם נעמיק בזה, נראה כי אנו משקיעים רבות בהכנת המאכלים שאנו אוכלים. עם התקרבותו של חג כמו פסח או שבועות, אנו טורחים רבות – קונים מצרכים ברשתות המזון ועומדים במשך שעות על יד התנור או הכיריים. בדומה לכך, כאשר מתקיים אירוע כלשהו, חשוב להזמין קייטרינג איכותי, שהרי הוא חלק בלתי נפרד מכל כנס או מסיבה.

מתאימים את הקייטרינג לאירועים הקטנים

באירועים הקטנים יש משהו מיוחד ושובה לב. במקרים רבים מדובר באירועים אינטימיים שבהם אתם מכירים את רוב המשתתפים. באירועי כאלה אינכם "נבלעים" בתוך ההמון ויכולים בהחלט לבלות זמן איכות עם מרבית המשפחה והחברים. מעבר לכך, חברה המציעה שירותי קייטרינג לאירועים קטנים במרכז יכולה לשדרג את האירוע שלכם בכמה מאפיינים:

  • פחות מבחר, יותר איכות – באירוע קטן אין טעם להציג מגוון רחב מאוד של מנות, מכיוון שהוא כולל מספר מצומצם של אנשים. במקום זאת, ניתן להשקיע בכל מנה ומנה – הן מבחינת עיצוב ואסתטיקה והן מבחינת הרכיבים האיכותיים המרכיבים אותה.
  • האם זה טעים – באירוע קטן לצוות של הקייטרינג יש יותר זמן עבורכם, והם יכולים להמליץ על מנות בהתאם לטעם האישי שלכם. המנה חריפה מדיי? אין בעיה, תוכלו להחליף אותה באחרת.
  • יש מקום לגימיקים – אם אתם משתתפים באירוע קטן, צפו להפתעות ומנות מיוחדות גם בתחום הקייטרינג. כך למשל, תוכלו ליהנות ממנות פינגר פוד שאפשר פשוט לקחת וללעוס בתיאבון או ממאפים קטנים שניתן לאכול ביחד עם הקפה.
  • משקיעים בקינוחים – אם אתם מאלה שמחכים לקינוח בסוף כל מסיבה, קייטרינג לאירועים קטנים לא יאכזב אתכם. כי כשיש זמן להתייחס לכל מנה ומנה באופן אישי, הקינוח יוצא פשוט מושלם.

קייטרינג לאירועים קטנים – למי זה מתאים

חברת קייטרינג לאירועים קטנים במרכז מוכנה ומזומנה לכל אירוע שתבחרו. אירועים קטנים הם בדרך כלל אירועים המונים בין 50 ל-200 איש ולעתים גם הרבה פחות. בין אירועים אלה ניתן למנות ימי הולדת משפחתיים, מסיבות ברית, מסיבות מצווה ולעתים אפילו חתונות. כן, כן, ישנם זוגות המעדיפים לערוך חתונה קטנה ואינטימית על פני חתונה גדולה.

חג לעובדים אירוע קטן משמעותי נוסף הוא אירוע עסקי כמו כנס או ערב חברה. זוהי ההזדמנות של העובדים לרענן מעט את כוחותיהם ולדבר קצת יותר עם האנשים שעמם הם מתראים בכל יום בענייני עבודה, וכל זאת על בטן מלאה או כאשר לועסים מאפי פינגר פוד טעימים.

 

השארת תגובה