אלומות מספקים שירותי קייטרינג לאירועים לשבת חתן, חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים עד הבית ולכל מטרה. אם התחלתם לתכנן אירוע פרטי או עסקי בגן אירועים, אולם אירועים או אפילו בבית, תוכלו להזמין קייטרינג בשרי וכשר עם קונספט קולינרי המותאם אישית לאירוע שלכם.

קייטרינג לאירועים לשבת חתן

אלומות – קייטרינג לאירועים לשבת חתן

מחפשים שירותי קייטרינג לאירועים עד הבית? עכשיו גם אתם יכולים להזמין מגשי אוכל לאירועים עבור כל אירוע שתצטרכו עד הבית. מנות השף והקייטרינג עבור האירוע שלכם יותאמו במיוחד עבורכם לפי מחיר, איכות, סוג האירוע וכו'.

כל מנות הקייטרינג לאירוע הנן כשרות ומותאמות במיוחד עבור כל מי שמעוניין שמגשי האוכל באירוע שלו אכן יהיו על רמה וכי גם האורחים יהיו מרוצים ויפרגנו לכם בתום האירוע על איכות המנות.

אלומות קייטרינג לאירועים מתמחים בהכנת מגשי אוכל לאירועים בהתאמה אישית, בשריים וכשרים.

למי זה מתאים

אם אתם מעוניינים לשדרג את האירוע שלכם ולהשקיע באורחים שלכם, עכשיו גם אתם יכולים להזמין מגשי אוכל כשרים ובשריים לאירועים כבר ביממה קרובה. כל שיהיה עליכם לעשות עכשיו זה להתקשר להשאיר פרטים באתר או להתקשר אל חברת אלומות קייטרינג לאירועים ולבקש להזמין מגשי אוכל בהתאמה אישית לפי קונספט האירוע שלכם, לפי מחיר וקריטריונים נוספים.

אם כך, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מגשי אוכל לאירועים מחברת אלומות? במידה וחישבתם כבר את עלות הפקת האירוע שלכם, תצטרכו גם לחשב את העלויות הכוללות של האוכל במידה ותרצו לקבל החזר מלא על ההשקעה שלכם במעמד האירוע. כמו כן, במידה ומדובר באירוע עסק כגון כנס חברה או כנס מנהלים, ייתכן ומחיר המנה לא יהווה פקטור. אם כך, במקרים אלו ייתכן ותרצו לשדרג את מגשי האוכל לאירועים עד הבית ולכל גן אירועים ברחבי הארץ ולבקש להזמין אך ורק מנות בשריות יוקרתיות עם קינוחים ומנות עיקריות ברמה גבוהה יותר.

לפרטים נוספים והזמנות של קייטרינג בשרי לאירוע הקרוב שלכם, התקשרו עכשיו 052-909-7835
או השאירו פרטים באתר וצוות אלומות קייטרינג לאירועים עד הבית ישמחו לעמוד לרשותכם.

אלומות – קייטרינג לאירועים פרטיים, אירועים עסקיים ולכל מטרה.

השארת תגובה