הלהיט החדש – קייטרינג לאירועים בבית
נוף האירועים השתנה לאחרונה, כמעט מבלי ששמנו לב, מן הקצה אל הקצה.
ראשית, הוא התרחב ונפתח, הן במשפחה הגרעינית, והן בעבודה. ההשפעות הגלובליות לא פסחו גם על נישת האירועים.

קייטרינג לאירועים מיוחדים

קייטרינג לאירועים מיוחדים בבית

בעבר, לא ממש מזמן, חגגנו באולם רשימת אירועים ספורה: ברית\בריתה, בר\בת מצווה, חתונה.

מקומות עבודה, חברות ומפעלים, פשוט לא נהגו לחשוב במושגים כאלה. לא היו אירועים בשעות הפנאי, לאחר תום יום העבודה, וודאי שלא באולמות

היום חוגגים במשפחה מגוון רחב מאוד של אירועים. יום הולדת, פרישה לגימלאות, גיוס ושחרור מצה"ל, קבלת תואר, חתונת היובל, ועוד ועוד.

ובעבודה – ערב גיבוש לעובדים, מסיבת חג, השקת מוצר, הוקרה לעובדים מצטיינים, שינויים בהנהלה, כנסים וימי עיון, תערוכות ומצגות ללקוחות מחו"ל.

שנית, האולמות השתנו, והחלו לתת הרבה יותר אופציות לדרישת הלקוחות. חלוקה פנימית וורסטילית, תאורה והגברה מודרניות, עיצובים חדשניים ותפריטים מעודכנים ורחבי היקף, מכל קצוות הגלובוס.

בשלב הבא, נוספו גני האירועים. מזג האוויר הייחודי לארץ, פשוט מאפשר משהו שבחלקים נרחבים של העולם לא קיים: קיום אירועים בחוץ, קרוב ככל הניתן לטבע, באווירה משוחררת וכפרית, עם כל היתרונות של אולם האירועים המקורה והסגור.

במקביל, רבים החלו לערוך אירועים פרטיים בחצר, או במקומות קטנים ואינטימיים.

נולד רעיון השפים, המגיעים לביתכם, מצויידים בכל מה שנדרש, ומבשלים אל מול עיני האורחים המופתעים. כבר לא נדרשה סיבה מיוחדת. כמה זוגות חברים, מסורת של סבב באירוח, ולמה לטרוח מסביב לסירים, כשאפשר להקדיש את מלוא תשומת הלב לאורחים?

בהמשך, הצטרפו חקלאים למעגל מקומות האירועים. אלה הכשירו מטעי פקאנים או זיתים, שהפסיקו להניב רווח, לצורך עריכת אירועים.

כמענה לכך, קמו חברות הסעדה, שהביאו את מיכלי האוכל אל המטע או הכרם, והציבו מזנוני הגשה לאורחים. זו היתה חוויה שונה, ללא ספק.

וכאן נכנסו לתמונה אנשי מקצוע שידעו לשלב ידע בבישול, עם כושר ארגון מצוין, ואלה הנגישו את המיכלים, כמו גם את המלצרים והשולחנות, לביתכם, למפעל, או למועדון הברידג'.

וממש לאחרונה, השתדרג עולם הקייטרינג לאירועים לבית, וטיפס קומה נוספת:

שפים שמגיעים לביתכם, מבשלים מול עיניכם, ומביאים איתם גם את כל מה שנדרש כדי להפיק אירוע מושלם, כזה שאתם לא תוכלו לשכוח, וגם להנות ביחד עם אורחיכם.

קייטרינג לאירועים בבית הוא, אם כן, המילה האחרונה בתחום. כבר לא צריך סיבה מיוחדת. רק צריך אנשים שאתם רוצים לפנק, ואנשי הקייטרינג לאירועים בבית, יגיעו אליכם, לכל מקום, ויביאו את כל היתר.

לפרטים נוספים על קייטרינג לחתונה

השארת תגובה