לחשוב מחוץ לקופסה – זה אלומות עולם האירועים, כמו גם אולם האירועים, משתנה בשנים האחרונות ללא הכר. מזמיני האירוע כבר אינם מסתפקים בהיצע האולמות וגני האירועים הקיים. הסיבה היא, שמקומות אלה ערוכים לאספקת השירותים בנתונים ידועים מראש, המיקום, התפריט, הצוות וכד'.

שירותי קייטרינג לאירועים

רבים ממזמיני האירועים אינם מסתפקים עוד בחבילה המוצעת להם ע"י האולם או גן האירועים.

יש שיודעים היכן הם מתכוונים לקיים את האירוע המיוחד שלהם, אך המקום אינו יודע לספק את יתר השירותים הנדרשים. בחצר הבית, במשרדי החברה, בפינה קסומה על חוף הים, או בפיסת דשא עם פרחי בר אביביים.

יש שיבחרו בגן אירועים או באולם קיים, אך ירצו להחליף את התפריט הקיים בתפריט רענן, שונה, מגוון ומותאם לחכם של האורחים המיוחדים שלהם.

המגמה הזו, של שירותי שפים והסעדה המגיעים עד הבית, הולכת ומתרחבת, ומה שהתאים פעם רק לבעלי כיס עמוק, מתאים היום לכולנו.

בחישוב כלכלי פשוט, במרבית המקרים, שירותי הקייטרינג הניידים, כמו זה של אלומות, אף איכותיים ומשתלמים יותר מאשר האופציות הקיימות.

אפשר להשוות את עוצמתו של המהפך הזה, להופעתו של הטלפון הנייד והאישי, שהחליף את הטלפון הנייח והמוגבל. לא פחות מזה.

אנחנו באלומות, מבינים שאין תחליף לאיכות האירוע שלכם, אנחנו אוהבים ויודעים לבשל במיוחד בשבילכם, אבל אנחנו גם יודעים לתקתק אירוע על כל פרטיו הקטנים, ולתפור אותו כמו חייט, במיוחד למידות שלכם.

אנחנו נבשל, נשנע למקום שלך, נביא איתנו את כל הציוד והריהוט הנדרש, נגיש ונפנה, נהיה איתכם עד אחרון האורחים, ונשאיר את המקום כפי שקיבלנו אותו.

אנחנו כבר היינו בכל הסרטים, בישלנו במסעדות יוקרתיות, הפקנו והרמנו אירועים. עכשיו אנחנו רוצים לספק לכם את כל החבילה, כפי שרק אנחנו יודעים.

אנחנו נדע להתאים את עצמנו לכל סוג של אירוע. מחגיגה פרטית לחמישים מוזמנים וקרובים, ועד אירוע רחב ממדים בן 2000 (אלפיים!) מוזמנים, בכל פורמאט שעליו חשבתם.

כן, אנחנו גמישים, ואין כל סתירה, איננו מתפשרים על האיכות עקב כך.

מיטב חומרי הגלם, שמאוחסנים ומבושלים בתנאי הסניטציה המוקפדים ביותר, יגיעו לאירוע שלכם, בדיוק כפי שדמיינתם.

אלומות זו פריצת דרך בשדה האירועים. לא פחות מכך, ואנחנו יודעים שזו התחייבות.

אנחנו מבינים שהאירוע שלכם חשוב, אנחנו נהנים לבשל ולהגיש לכם את המנות שלנו. אנחנו איננו לוקחים אתכם כמובן מאליו. כל אורח שאוכל את מה שהבאנו, מכבד אותנו ומביע בנו את אמונו. על כן אנחנו נכבד את אורחיכם ואתכם, וזאת התחייבות.

לעוד מידע על אלומות קייטרינג בית

השארת תגובה